Okumayı Sevdirme ve Yazma Kültürünü Geliştirme Derneği

Seydişehir 1. Kitap Günleri Başlıyor

Seydişehir Belediyesi ile imzalamış olduğumuz protokolle 17-21 Nisan tarihleri arasında “Seydişehir 1. Kitap Günleri Çocuk ve Gençlik Etkinlikleri” başlıyor.

Seydişehir 1. Kitap Günleri Başlıyor Haberler

Seydişehir Belediyesi’nin öncülüğünde, Seydişehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa yapmış olduğumuz protokolle 17-21 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan, “Seydişehir 1. Kitap Günleri Çocuk ve Gençlik Etkinlikleri” kitap dostları ile buluşmaya hazırlanıyor.

53. Kütüphaneler Haftası Etkinlikleri kapsamında 17-21 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ve ilk defa düzenlenecek olan Seydişehir 1. Kitap Günleri Çocuk ve Gençlik Etkinlikleri kapsamında, herkesin alım gücüne hitap eden binlerce kitap ve değerli yazarlarımızla birlikte söyleşiler, imza günleri ve tiyatro gösterileri beş gün boyunca devam edecek.

Her gün etkinliğimize katılan yazarlarımız imza ve söyleşilerini yaparken, Devlet Tiyatrolarından on kişilik bir ekip çocuklarımızla farklı etkinlikler ve yarışmalar yaparak onlara kitabı sevdirecekler. Seydişehir halkına bu etkinlikleri kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz. 

Çocuklarımıza kitap okumayı sevdirebilmek amacıyla Seydişehir Belediyemiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte, 5, 6, 7, ve 8. Sınıf öğrencilerinin katılabileceği ödüllü kitap okuma yarışmasıda bu etkinlikle birlikte başlamış olacak. Ödüllü olan bu kitap okuma yarışmasını öğrencilerimiz kaçırmasınlar.

 

 

 

Etkinlik Takvimi

Dernek Scripti: Medya İnternet